Oferta Kompleksowa i profesjonalna obsługa zakładów i pracowni medycyny nuklearnej

Oferta nucleus-med skierowana jest do jednostek służby zdrowia i placówek medycznych, zarówno społecznych jak i prywatnych, które świadomie zdecydowały o inwestowaniu w nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się dziedzinę jaką jest medycyna nuklearna.

Utrzymujący się deficyt placówek medycyny nuklearnej w Polsce wynika głównie z niedoboru w wielu regionach Polski odpowiednio doświadczonych specjalistów. Biorąc pod uwagę możliwość wykorzystania nowoczesnych, bezpiecznych metod komunikacji i przesyłania danych, oferta nucleus-med dotyczy nie tylko inwestorów regionu dolnośląskiego ale ma zasięg ogólnopolski.

Wieloletnia praktyka i ogromne doświadczenie zespołu specjalistów skupionych wokół nucleus-med zapewniają potencjalnym kontrahentom:

oferta konsultacje badania doradztwo fizyk administracja ochrona terapie radiofarmacja Image Map

Konsultacje lekarskie

Konsultacje lekarzy–specjalistów medycyny nuklearnej dotyczące właściwego zastosowania metod izotopowych we wszystkich dziedzinach medycyny.

Doradztwo medyczne

Pełne doradztwo w sprawach uruchamiania i funkcjonowania placówek medycyny nuklearnej oparte na spektrum wiedzy oraz umiejętności wynikających z wieloletniego doświadczenia.


Badania izotopowe

Prowadzenie badań izotopowych zgodnie z aktualnymi zezwoleniami oraz z wykorzystaniem sprzętu powierzonego przez zleceniodawcę z gwarancją zgodnego z prawem i wiedzą medyczną przebiegu badań.

Terapie izotopowe

Prowadzenie terapi izotopowych przez doświadczony zespół co gwarantuje, że zabiegi terapeutyczne są prowadzone z należytą dokładnością, starannością i zgodnie ze światowymi standardami.


Ochrona radiologiczna

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z ochroną radiologiczną, wykonywanych przez specjalistów, którzy na co dzień zajmują się rozwiązywaniem problemów związanych z ochroną radiologiczną w placówkach medycyny nuklearnej.

Radiofarmacja

Zapewniamy prawidłowe i bezpieczne wykorzystywanie radiofarmaceutyków w pracowni medycyny nuklearnej prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy na co dzień z powodzeniem stosują preparaty radiofarmaceutyczne.


Fizyka medyczna

Rozwój zaawansowanych technik diagnostycznych i terapeutycznych oraz związane z tym wykorzystanie najnowocześniejszych urządzeń powoduje, że fizyk stał się nierozłącznym i bardzo ważnym merytorycznie członkiem zespołów medycznych.

Administracja

Zespół pracowników firmy nucleus-med zapewnia prawidłowe administrowanie placówką medycyny nuklearnej tworząc nowoczesne rozwiązania informatyczne i logistyczne dla sprawnego funkcjonowania tej jednostki medycznej.